O nás

O nás

  • Jednoho studeného zimního dne roku 2014 se zrodil projekt Phoenix Academy Brno, a to z radosti z pohybu a z vášně několika nadšenců ke Kalistenice. Rozhodli jsme se, že okolo sebe začneme šířit jednoduchou myšlenku – cvičení jako prevence před špatnými vlivy našich každodenních životů. Následně se z této myšlenky zrodil náš klub, jak ho znáte dnes. Kdo nezná, ten má možnost nás poznat na našich trénincích. Jsme otevřeni novým lidem a rádi Vám vše vysvětlíme. Cvičíme venku a v našem gymu, který je perfektní pro potřeby kalisteniky.

  • Jak jsme již zmínili, cvičíme Kalisteniku. Kalistenika je způsob posilování, při kterém využíváte jako závaží Vaše vlastní tělo. Je to velmi efektivní způsob, jelikož dochází ke komplexnímu posilování celého těla a hlavně při tomto cvičení dochází k přirozenému pohybu, který člověk vykonává při každodenních činnostech. Lze jednoduše zvýšit svou fyzickou, ale i psychickou kondici. Výhodou Kalisteniky je, že ji může cvičit i úplný začátečník, jelikož se jedná o základní cviky různých výkonnostních úrovní a až poté postupně přidávat těžší cviky.

  • Naše tréninky vedou certifikovaní trenéři, kteří se specializují na posilování s vahou vlastního těla. I oni pravidelně cvičí a tvrdě na sobě pracují. Takže zkušenosti jim rozhodně nechybí a ve volné chvíli Vám určitě rádi poradí se vším, co se Kalisteniky a podobného cvičení týká.

  • Zkrátka a jednoduše, pro Váš smysluplný zážitek ze cvičení vždy uděláme vše, co bude v našich silách.