O nás

  • Jednoho studeného zimního dne roku 2014 se zrodil projekt Phoenix Academy Brno, a to z radosti z pohybu a z vášně několika nadšenců ke kalistenice. Rozhodli jsme se, že okolo sebe začneme šířit jednoduchou myšlenku – cvičení jako prevence před špatnými vlivy našich každodenních životů. Následně se z této myšlenky zrodil náš klub, jak ho znáte dnes. Kdo nezná, ten má možnost nás poznat na našich trénincích, které si můžete jen tak přijít vyzkoušet. Jsme otevření novým lidem a rádi Vám vše vysvětlíme. Cvičíme venku a v našem sále, který je upravený pro potřeby kalisteniky.
  • Jak jsme již zmínili, cvičíme kalisteniku. Kalistenika je způsob posilování, při kterém využíváte jako závaží Vaše vlastní tělo. Je to velmi efektivní způsob, jelikož dochází ke komplexnímu posilování celého těla a hlavně při tomto cvičení dochází k přirozenému pohybu, který člověk vykonává při každodenních činnostech. Lze jednoduše zvýšit svou fyzickou, ale i psychickou kondici. Výhodou kalisteniky je, že ji může cvičit i úplný začátečník, jelikož se jedná o základní cviky různých výkonnostních úrovní.
  • Naše tréninky vedou certifikovaní trenéři, kteří se specializují na posilování s vahou vlastního těla. I oni pravidelně cvičí a tvrdě na sobě makají. Takže zkušenosti jim rozhodně nechybí a ve volné chvíli Vám určitě rádi poradí se vším, co se kalisteniky a podobného cvičení týče.
  • Zkrátka a jednoduše, pro Váš smysluplný zážitek ze cvičení vždy uděláme vše, co bude v našich silách.